Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Збільшені штрафи за порушення вимог про охорону праці і надр

18 червня 2012, 13:19
288
0
Реклама

БРЕШУ внесла зміни в КУоАП і УКУ відносно посилення відповідальності за порушення вимог законодавства про охорону праці і охорону надр.

Зокрема, окремо винесено порушення порядку повідомлення спеціально уповноваженого органу виконавчої влади по нагляду за охороною праці про нещасний випадок на виробництві, яке спричиняє за собою накладення штрафу на посадовців підприємств і фізосіб - працедавців в розмірі від 20 до 50 НМДГ.

Підвищений розмір штрафу за порушення вимог законодавчих і інших нормативних актів про охорону праці, окрім згаданого порушення: для працівників - від 4 до 10 НМДГ і для посадовців підприємств і фізосіб - працедавців - від 20 до 40 НМДГ.

Також збільшився штраф за невиконання законних вимог посадовців органів спеціально уповноваженого органу виконавчої влади по нагляду за охороною праці відносно усунення порушень законодавства про охорону праці або створення перешкод для діяльності цих органів : для працівників - від 6 до 10 НМДГ і для посадовців - від 30 до 100 НМДГ (Закон від 24.05.2012 р. № 4837 - VI).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини