Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

"БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" розглянув новий порядок митного декларування товарів громадянами

18 червня 2012, 14:27
213
0
Реклама

Літо - це не лише період відпусток, але ще і час активізації ділових поїздок за рубіж представників українського бізнесу для вирішення насущних виробничих питань з іноземними партнерами.

І відпускникові, і працівникові, що відряджається, ніщо людське не чуже: бажання порадувати домочадців і друзів заморськими подарунками і сувенірами буває таке велике, що іноді не укладається в дозволені норми ввезення товарів і інших предметів в Україну.

З прийняттям нового ТЧУ громадяни, що повертаються із зарубіжного відрядження або з відпустки, проведеної за межами нашої батьківщини, при перетині митного кордону України повинні будуть декларувати товари, що ввозяться ними, за новими правилами. Про те, як змінилися ці правила в порівнянні з колишнім порядком можна дізнатися з нового номера видання "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН".

Також в цьому номері ми розповімо про окремі нюанси заповнення податкової декларації по ПДВ (скороченою) платниками, що обрали спеціальний режим обкладення ПДВ діяльності у сфері сільського господарства, і познайомимо з важливими новинами, що стосуються оподаткування.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини