Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

"БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" продовжив аналіз нового ТЧУ

25 червня 2012, 14:28
160
0
Реклама

У минулому номері видання "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" розглядався порядок митного оформлення товарів і предметів, що ввозяться громадянами в Україну і що вивозяться за межі її території.

Багато хто з цих громадян перетинає межі нашої Батьківщини на власних авто. А оскільки з набуттям чинності нового Митного кодексу змінилися умови ввезення і вивезення транспортних засобів, ми пропонуємо ознайомитися з правилами їх переміщення через митний кордон України і порядком оподаткування операцій по ввезенню/вивезенню окремих транспортних засобів громадянами.

Влітку число хворих працівників значно знижується. І це, безумовно, радує. Проте, бухгалтерові доводиться завжди пам'ятати про порядок нарахування і виплати лікарняних : як за рахунок засобів підприємства, так і за рахунок засобів Фонду соціального страхування по тимчасовій втраті працездатності. Допоможе в цьому пам'ятка, яку ми підготували для вас.

Також в новому номері ми пропонуємо вашій увазі відповіді на актуальні питання, пов'язані з оподаткуванням і обліком.

Наступний номер видання "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН", присвячений аналізу змін, передбачених Законом "Про внесення змін до Податкового кодексу України про удосконалення деяких податкових норм" № 4834, - VI, вийде 02.07.2012 р.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини