Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Недооформленная звалище не звільняється від сплати екологічного податку

27 червня 2012, 12:16
137
0
Реклама

ГНСУ роз'яснила свою консультацію, в якій відзначається, що платниками екологічного податку за розміщення побутових відходів є тільки ті суб'єкти господарювання, які розміщують їх в спеціально відведених для цього місцях або об'єктах, на використання яких отриманий відповідний дозвіл спеціально уповноваженого органу з питань охорони природного довкілля (лист від 06.04.2012 р. № 10194/7/15-2117).

Автори листа відмітили, що консультація торкається виключно побутових відходів і застосовується з 01.01.2011 р.

Суми эконалога за тимчасове розміщення побутових відходів, який був сплачений за періоди 2011 р., можна відкоригувати шляхом представлення уточнюючого розрахунку або в поточній декларації.

Відносно розміщення відходів на звалищах, які не мають статусу спеціально відведеного місця, податківці відповіли, що незавершення оформлення ділянки під звалище не звільняє від сплати екологічного податку.

На підтвердження своїх слів податкове відомство посилається на лист Мінприроди, в якому повідомляється, що законодавством не передбачено отримання Дозволу на використання спеціально відведених місць для зберігання і поховання відходів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини