Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Постачання бортового живлення в міжнародних літаках не відноситься до експорту

4 липня 2012, 10:58
168
0
Реклама

На додаток до своєї консультації відносно обслуговування повітряних судів, що виконують міжнародні рейси, у рамках договорів комісії ГНСУ роз'яснила питання про порядок обкладення ПДВ операцій з поставки на умовах договорів комісії бортового живлення на ці повітряні судна.

Автори листа відмітили, що якщо постачання товарів здійснюється для споживання на борту морських і повітряних судів або в потягах на ділянці пасажирського перевезення в межах митної території України, місцем постачання вважається пункт відправлення пасажирського транспортного засобу.

По нульовій ставці обкладаються операції з поставки товарів для заправки або забезпечення повітряних судів, що виконують міжнародні рейси, для навігаційної діяльності або перевезення пасажирів або вантажів за плату.

Таким чином, операції з поставки (у тому числі і на умовах договорів комісії) бортового живлення на повітряні судна, що виконують міжнародні рейси, є операціями, які здійснюються на митній території України і не відносяться до операцій по експорту товарів.

Об'єм таких операцій підлягає віддзеркаленню комітентом в рядку 2.2 "Інших операцій, які обкладаються по нульовій ставці" розділу I "Податкові зобов'язання" декларації по ПДВ (форма затверджена наказом Мінфіну від 25.11.2011 р. № 1492) (лист від 06.04.2012 р. № 10165/7/15-3417-01).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини