Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держпідприємництва розглянула особливості видачі дозволу на небезпечні роботи

18 липня 2012, 11:30
132
0
Реклама

Держпідприємництва відмічає, що видача дозволів (на виконання робіт і експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки) територіальними органами Госгорпромнадзора повинна здійснюватися за принципом організаційної єдності в дозвільному центрі по місцезнаходженню об'єкту.

Регіональні і місцеві дозвільні органи на протязі не більше десяти робочих днів з дня отримання від державного адміністратора заяви і документів, що додаються, оформляють відповідний дозвільний документ або письмове повідомлення суб'єктові господарювання про відмову і передають упродовж одного робочого дня це повідомлення державному адміністраторові.

У разі ненадання дозвільним органом державному адміністраторові дозвільного документу або письмового повідомлення про відмову у видачі такого документу упродовж одного робочого дня після закінчення десятиденного терміну (чи терміну, встановленого спеціальним законом) настає порушення термінів прийняття дозвільним органом рішення, які спричиняє за собою складання державним адміністратором відповідного протоколу про админправонарушении (лист від 11.07.2012 р. № 1527).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини