Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

"БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" прокоментував консультацію ГНСУ відносно оподаткування транспортно-експедиторських послуг

20 липня 2012, 10:00
160
0
Реклама

У новому номері електронного аналітичного видання "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" вашій увазі запропонований детальний коментар до Узагальнювальної податкової консультації відносно оподаткування транспортно-експедиторських послуг. А саме, розглядаються три порядки оподаткування транспортно-експедиторської діяльності, за умови, що вищезазначені послуги виявляються в межах виконання договорів :

• перевезення вантажів по митній території України;

• міжнародного перевезення вантажів;

• транзитного перевезення вантажів.

Помітимо, що багато відповідей, представлені ГНСУ в цій Узагальнювальній податковій консультації, не відповідають положенням НКУ, а також порядкам ведення реєстру виданих і отриманих податкових накладних і ведення Єдиного реєстру податкових накладних. В той же час в цілому ці роз'яснення зважають на специфіку транспортно-експедиторської діяльності, на наявність якої неодноразово вказував "Би&З". Зокрема, в статтях "ПДВ при транспортній експедиції: проблематика або проблема"?!, "Оподаткування "транзиту" - послуг з договору транспортної експедиції", "Новації Інструкції по бухобліку ПДВ".

Також з нового номери ви дізнаєтеся про окремі важливі новини у бухгалтерсько-податковій сфері і ознайомитеся з відповідями на низку актуальних запитань, що поступили в редакцію нашого видання.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини