Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Внесені зміни в положення про валютний контроль

30 липня 2012, 11:38
356
0
Реклама

НБУ внесені зміни в Положення про валютний контроль (постанова від 07.06.2012 р. № 224).

Зокрема, викладений в новій редакції пункт про умови застосування штрафу за здійснення розрахунків між резидентами і нерезидентами у рамках торгового обігу без участі уповноваженого банку.

Також уточнено, що спотворенням звітності про валютні операції, що складається банками, іншими фінустановами і національним оператором поштового зв'язку, є те, що припускається помилки в:

- не кількісному показнику (у тому числі в коді ЄДРПОУ, номері і даті контракту, коді валюти, коді країни і т. п.), по одній формі звітності про валютні операції за звітний період і невиправлення помилки у відповідає терміни;

- не грошовому кількісному показнику (не визначуваному в одиницях валют), по одній формі звітності про валютні операції за звітний період і невиправлення помилки у відповідні терміни, за умови, що така помилка привела до зміни розміру цього показника більш ніж на 5 %;

- грошовому кількісному показнику (визначуваному в одиницях валют), по одній формі звітності про валютні операції за звітний період і невиправлення помилки у відповідні терміни, за умови, що така помилка привела до зміни розміру цього показника більш ніж на 5 %, але не менше чим на суму, еквівалентну 25000 грн.

Поріг істотності помилки розраховується у відсотках як співвідношення різниці між помилковим і правильним кількісним показником до правильного показника. Такий розрахунок здійснюється по кожному окремому кількісному показнику.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини