Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Встановлена нульова ставка акцизу для спирту, використовуваного у виробництві вермутів

30 липня 2012, 13:35
177
0
Реклама

БРЕШУ внесені зміни в НКУ відносно оподаткування спирту етилового для виробництва вермутів (Закон від 05.07.2012 р. № 5074 - VI).

Зокрема, встановлено, що акцизний податок стягується по ставці 0 грн. за 1 літр 100% спирту із спирту етилового, який використовується підприємствами первинного і змішаного виноробства для виробництва вермутів.

Виробником вермутів до отримання спирту з акцизного складу видається податковий вексель. Термін, на який видається податковий вексель виробниками вермутів, не може перевищувати 180 календарних днів.

Зміни набудуть чинності з 01.01.2013 р.

Також законодавці внесли зміни до Закону про держрегулювання виробництва і обороту спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів (Закон від 04.07.2012 р. № 5039 - VI).

Зміни торкнулися особливостей представлення суб'єктами господарювання звіту про обсяги виробництва або обороту (у тому числі імпорту і експорту) спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Встановлена відповідальність суб'єктів господарювання у вигляді штрафу у розмірі 1700 грн. за непредставлення, несвоєчасне представлення цього звіту або його представлення з недостовірними відомостями про обсяги виробництва або обороту.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини