Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Минсоцполитики розглянуло порядок оформлення відпустки для догляду за дитиною

1 серпня 2012, 11:03
158
0
Реклама

Минсоцполитики відмітило, що робітниця, що знаходиться у відпустці по вагітності і пологам з другою дитиною, може оформити відпустку по догляду за першою дитиною до досягнення ним трирічного віку, в якому знаходився батько.

Якщо жінка, знаходячись у відпустці по догляду за дитиною до досягнення ним трирічного віку, народила другу дитину, наказ про надання відпустки по догляду за другою дитиною має бути виданий наступного дня після дати виконання першій дитині трьох років. Чинним законодавством не передбачено оформлення одночасно двох відпусток по догляду за першою і другою дитиною у віці до трьох років.

Жінка, що знаходиться у відпустці по догляду за першою дитиною до досягнення ним трирічного віку, на підставі виписки з наказу працедавця про надання їй цієї відпустки отримує посібник з догляду за дитиною.

Підставою для отримання посібника з догляду за другою дитиною мають бути копія свідоцтва про народження другої дитини, виписка з наказу (розпорядження) працедавця про надання їй відпустки по догляду за першою дитиною до досягнення ним трирічного віку, копія листка непрацездатності по вагітності і пологам, а також заява жінки про призначення їй посібники.

Цей посібник повинен виплачуватися після закінчення листка непрацездатності по вагітності і пологам.

У подальшому після виконання трьох років першій дитині основою для продовження виплати робітниці посібника з догляду за другою дитиною має бути виписка з наказу (розпорядження) працедавця про надання їй відпустки по догляду за другою дитиною до досягнення ним трирічного віку, який видається наступного дня після виконання трирічного віку першій дитині (лист від 06.03.2012 р. № 70/13/116-12).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини