Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ГНСУ роз'яснила порядок заповнення коду УКТ ВЭД в податковій накладній

15 серпня 2012, 09:40
321
0
Реклама

ГНСУ нагадала, що в податковій накладній, виписаній на постачання підакцизних товарів і товарів, що ввозяться на митну територію України, має бути вказаний код товару згідно УКТ ВЭД.

Якщо продавець таких товарів, що не є їх безпосереднім імпортером або виробником, придбав їх по податковій накладній, яка не містить коду УКТ ВЭД, то при їх продажі він самостійно визначає код товару згідно УКТ ВЭД відповідно до Основних правил інтерпретації, передбачених Законом про Митний тариф, з урахуванням пояснень і методичних рекомендацій Держмитслужби, і вказує його в податковій накладній.

Для підакцизних товарів і товарів, що ввозяться на митну територію України, код товару згідно УКТ ВЭД повинен вказуватися по усьому ланцюгу постачання таких товарів до моменту їх продажу кінцевому споживачеві або до моменту, коли такі товари перетворюються на інший товар або стають частиною нового в результаті виробництва, обробки, переробки. Якщо під час виробництва, обробки, переробки створений новий підакцизний продукт, йому привласнюється новий відповідний код згідно УКТ ВЭД (лист від 16.07.2012 р. № 19145/7/15-3417-20).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини