Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

"БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" продовжив розгляд особливостей формування собівартості послуг

20 серпня 2012, 09:57
183
0
Реклама

У новому номері видання "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" ми продовжуємо розглядати особливості формування собівартості послуг. Цього разу вашій увазі пропонується тема аналітичного обліку собівартості послуг реклами в програмі "1 З: Підприємство" (на прикладі надання послуг із створення рекламних відеороликів).

Особливості господарської діяльності компаній, що займаються наданням подібних послуг, полягають в тому, що окрім матеріальних або нематеріальних носіїв, на яких записані відеоматеріали, замовникам передаються також майнові авторські права або дозволи на використання авторських прав (роялті) на окремі твори (відеокартинки, відеоефекти, музику і ін.).

Бухгалтери таких компаній, як у випадку, що розглядається нами, можуть зіткнутися з проблемою визначення суми "незавершенки" по невиконаних замовленнях на дату балансу. Про те, яке рішення було знайдене для врегулювання виниклої проблеми і правильного ведення аналітичного обліку в програмі "1 З: Підприємство", ви можете дізнатися з нового номера нашого видання.

Крім того, в нім ви знайдете свіжі новини по темі бухгалтерського і податкового обліку, а також відповіді на актуальні питання, що стосуються цієї сфери.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини