Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

При постачанні металобрухту податковий кредит по сировині не зменшується

23 серпня 2012, 12:19
161
0
Реклама

ДПС в м. Києві розглянула декілька питань, пов'язаних з ПДВ, і відмітила наступне.

1. Дата виписки податкової накладної і дата внесення її в Єдиний реєстр податкових накладних можуть бути в різних звітних періодах. Тому покупцеві надана можливість включати в податковий кредит звітного періоду податкову накладну, виписану в такому періоді і внесену в Єдиний реєстр податкових накладних в наступному звітному періоді, але не пізніше за граничний термін для представлення податкової звітності за такий звітний період.

При цьому покупець реєструє отриману податкову накладну в розділі II Реєстру податкових накладних в загальному порядку (дата отримання податкової накладної вказується в графі 2).

2. До 01.01.2014 р. від ПДВ звільняються операції з поставки, у тому числі операції по імпорту відходів і ломи чорних і кольорових металів і деревини відповідних товарних позицій. Законом № 4834 встановлено, що переліки таких відходів і ломи затверджуються КМУ.

Якщо придбані або виготовлені товари/послуги, необоротні активи частково використовуються в операціях оподаткувань, а частково - ні, в податковий кредит включається та доля сплаченого (нарахованого) податку при їх придбанні або виготовленні, яка відповідає долі використання таких товарів/послуг, необоротних активів в операціях оподаткувань.

Це правило не застосовується і податковий кредит не зменшується у разі постачання відходів і ломи чорних і кольорових металів, утворених в результаті переробки, обробки, плавлення товарів (сировини, матеріалів, заготівель і т. п.) на виробництві, будівництві, розбиранні (демонтажі) ліквідованих основних фондів і інших подібних операцій.

Таким чином, у разі постачання платником податків відходів і ломи чорних і кольорових металів, що утворилися у нього результаті переробки сировини на виробництві, податковий кредит, сформований при придбанні сировини, не зменшується (лист від 17.07.2012 р. № 4301/10/06-406).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини