Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Терміни використання основних засобів встановлюються в наказі

27 серпня 2012, 13:09
198
0
Реклама

Мінфін відмітив, що оскільки форми первинних документів по обліку основних засобів, затверджені в установленому порядку, не містять реквізитів для віддзеркалення термінів корисного використання (експлуатації) основних засобів, вони мають бути встановлені в розпорядливому акті (наказі, розпорядженні), прийнятому підприємством у відповідному порядку.

Також автори листа повідомили, що згідно з Положенням про бухоблік активів і операцій держпідприємств і хозорганизаций, що володіють або використовують держоб'єкти, сума нарахованого працівникам винагороди, допомоги, премії, обчислена відповідно до законодавства, засновницькими і розпорядливими документами з прибутку попереднього звітного кварталу (роки) відповідно до фінансового плану, відбивається у бухгалтерському обліку по дебету субрахунку 443 і кредиту рахунку 66.

При цьому розпорядливим документом підприємства має бути визначене застосування порядку виплат, здійснюваних за рахунок прибутку (у тому числі їх вичерпний склад).

Усі інші виплати працівникам, які не визначені засновницькими і розпорядливими документами підприємства як виплачувані за рахунок прибутку, враховуються відповідно до П(С) БУ 26 "Винагород працівникам" і включаються до складу витрат підприємства (лист від 08.08.2012 р. № 31-08410-07-10/19584).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини