Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Внесені зміни в Інструкцію про службові відрядження

28 серпня 2012, 15:27
312
0
Реклама

Мінфін вніс зміни в Інструкцію про службові відрядження в межах України і за кордон (наказ від 07.07.2012 р. № 807).

Зокрема, встановлено, що дата на квитку (відправлення транспортного засобу з місця постійної роботи працівника, що відряджається) повинна співпадати з датою відправлення працівника у відрядження згідно з наказом про відрядження. Дата на квитку (прибуття транспортного засобу в місце постійної роботи працівника, що відряджається) повинна співпадати з датою прибуття працівника з відрядження згідно з наказом про відрядження.

Змінений порядок оплати праці у відрядженні. Передбачено, що працівникові, спрямованому в службове відрядження, плата праці за виконану роботу здійснюється за усі робочі дні тижня по графіку, встановленому по місцю постійної роботи, і відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором, і розмір такої оплати праці не може бути нижче за середній заробітку.

На час відрядження особи, працюючої за сумісництвом, оплата праці здійснюється підприємством, що відряджало його. У разі напряму працівника у відрядження одночасно з основної роботи і з роботи за сумісництвом оплата праці здійснюється підприємствами, які направляли працівника у відрядження, а витрати по відшкодуванню витрат розподіляються між цими підприємствами за угодою між ними.

Вилучені виключення із загальних правил відносно обмеження максимальних термінів відрядження в межах України (30 календарних днів) і за межу (60 календарних днів) для деяких категорій працівників і встановлено, що виключення з цих правил передбачаються постановою КМУ про витрати на відрядження держслужбовців і працівників підприємств, які повністю або частково фінансуються з бюджету.

Уточнений порядок відшкодування витрат на харчування. Згідно з нововведеннями, якщо працівник, що відряджається для участі в заходах з питань, що стосуються основної діяльності підприємства, за умовами запрошення безкоштовно забезпечується харчуванням організаторами таких заходів або якщо вартість живлення включається в рахунки на проживання, проїзні документи без визначення конкретної суми, розміри добових витрат визначаються згідно з додатком 1 до вищезгаданої постанови, у тому числі 80 % - при одноразовому, 55 % - дворазовому, 35 % - триразовому харчуванні.

Зміни набудуть чинності з дня офіційної публікації наказу.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини