Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Законотворці збираються впровадити Держреєстр устаткування для виробництва алкогольних напоїв і тютюнових виробів

29 серпня 2012, 13:41
143
0
Реклама

Суб'єкт законодавчої ініціативи розробив проект змін до Закону про держрегулювання виробництва і обороту спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів (проект від 22.08.2012 р.неофіційний текст).

Зокрема, планується впровадити єдиний держреєстр устаткування - перелік технологічного устаткування для виробництва спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, який ведеться податковими органами і містить зведення про місцезнаходження устаткування для виробництва підакцизної продукції, і встановити наступні особливості його використання.

Органи влади забезпечують вільний доступ до відомостей, що містяться в реєстрі.

Довідка про внесення устаткування в реєстр видається суб'єктові господарювання впродовж п'яти календарних днів з дати подачі заяви, до якої додається документ, що підтверджує право користування цим устаткуванням, і довідка про його потужність, встановлену виробником.

У разі виявлення фактів зберігання або використання технологічного устаткування, не внесеного в реєстр, органи податкової служби України вилучають таке устаткування і подають відповідні матеріали до суду для винесення постанови про його вилучення в дохід держави (конфіскації).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини