Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Посвідчення платника ПДВ видаватимуться через інтернет

3 вересня 2012, 11:57
196
0
Реклама

Процедура отримання свідоцтва платника ПДВ стане повністю електронною. Новий сервіс вже проходить випробування, - повідомив сьогодні Голова ГНСУ Олександр Клименко під час Всеукраїнського форуму підприємців.

"Сьогодні ми в тестовому режимі випробовуємо процедуру подачі реєстраційних заяв від платників ПДВ і отримання свідоцтва платника ПДВ в електронній формі. Ця революційна подія, яка дозволить не просто прискорити процедуру видачі посвідчення, але і повністю прибере з процесу людський чинник і, відповідно, риски будь-яких корупційних проявів", - відмітив керівник податковою.

Для отримання свідоцтва платникові буде досить мати вихід в Інтернет. При цьому відвідувати податкову інспекцію як раніше йому не обов'язково.

"Такий сервіс скоротить накладні витрати і заощадить платникові багато часу, який раніше витрачався на особисте відвідування податковою для подачі заяви. Від платника потрібно лише добросовісне виконання своїх податкових зобов'язань, щоб відповідати критеріям платника ПДВ", - підкреслив Олександр Клименко.

по матеріалах Прес-служби ГНСУ

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини