Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держмитслужба роз'яснила порядок заповнення додаткової декларації

5 вересня 2012, 11:47
128
0
Реклама

Держмитслужбою надані роз'яснення відносно застосування додаткової декларації, використовуваної для уточнення митної вартості оцінюваних товарів.

Так, у разі відсутності інформації, необхідної для визначення числових значень складових митної вартості товарів, яка стане відомою після випуску товарів у вільне звернення і сплати роялті, ліцензійних платежів, інших складових вартості, які визначаються залежно від об'ємів продажів або прибутку від продажу, декларант або уповноважена ним особа має право подати додаткову декларацію впродовж 180 днів з дати випуску товарів.

Для вказаних цілей подається митна декларація, заповнена відповідно до митного режиму імпорту, при цьому третій підрозділ графи 1 такої додаткової декларації не заповнюється.

Віддзеркалення відомостей про нарахування митних платежів в графі 47 додатковій декларації, представленню якої передувало оформлення митної декларації, заповненої в звичайному порядку, у випадку якщо додатково надані відомості стали основою для перерахунку митних платежів, здійснюється окремими рядками (лист від 13.08.2012 р. № 12/2-12.2/2561-ЕП).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини