Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Підкоригована процедура застосування заходів дії за порушення банківського законодавства

5 вересня 2012, 14:39
178
0
Реклама

Змінено Положення про застосування Національним банком України заходів дії за порушення банківського законодавства (постанова НБУ від 08.08.2012 р. № 332).

Тепер в постанові правління НБУ про відгук банківської ліцензії і призначення ліквідатора банку дається доручення відповідному структурному підрозділу центрального апарату Національного банку внести запис в Державний реєстр банків про відгук банківської ліцензії і призначення ліквідатора. Рішення Національного банку про відгук банківської ліцензії є основою для виключення відомостей про банку з Державного реєстру банків.

Уточнений порядок дій ліквідатора за наявності в касі банку готівкової іноземної валюти на початку ліквідаційної процедури або вступу готівкової іноземної валюти в результаті погашення заборгованості боржниками банку.

Ліквідатора зобов'язали складати кошторис на наступний квартал з розподілом по місяцях і подавати її до 15 числа останнього місяця кварталу в НБУ разом з обгрунтуванням витрат і іншими документами, що підтверджують необхідність здійснення витрат. Грошові кошти ліквідаційної маси ліквідатор зобов'язаний використовувати на задоволення вимог кредиторів банку і забезпечення ліквідаційної процедури.

Підкориговані положення відносно прав і обов'язків ліквідатора, зокрема, про списання безнадійної заборгованості.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини