Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ГНСУ приведе у відповідність порядок напряму податкових повідомлень-рішень

11 вересня 2012, 15:46
166
0
Реклама

На веб-сайті ГНСУ в підрозділі "Проекти регуляторних актів" розділу "Регуляторна політика" розміщений проект наказу Мінфіну "Про затвердження Порядку напряму органами державної податкової служби податкових повідомлень-рішень платникам" податків.

Проект наказу розроблений з метою усунення невідповідностей нині чинного наказу ДПАУ від 22.12.2010 р. № 985 "Про затвердження Порядку напряму органами державної податкової служби податкових повідомлень-рішень платникам податків" з черговими одіозними змінами в НКУ, внесеними Законом № 5083. Йдеться про зміни в абз. 4 п. 58.1 НКУ, згідно з якими форма і порядок напряму податкового повідомлення-рішення і розрахунку грошового зобов'язання визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики, тобто. Мінфіном.

Крім того, прийняття проекту наказу забезпечить: зменшення кількості непорозумінь і конфліктів між органами державної податкової служби і платниками податків в результаті чіткого визначення прав і обов'язків таких платників податків при напрямі податкових повідомлень-рішень, прийнятих за результатами перевірок платників податків.

Зауваження і пропозиції до проекту цього наказу від фізичних і юридичних осіб, їх об'єднань приймаються впродовж одного місяця (до 06.10.2012 р.) на адреси розробника : поштовий - 04655, МПС, Київ - 53, Львівська площа, д. 8, Департамент податкового контролю; електронний - vvargich@sts.gov.ua, а також на поштову адресу Державної служби України з питань регуляторної політики і розвитку підприємництва - 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, д.9/11.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини