Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кабмін визначив порядок і критерії визнання ризиків в сільському господарстві катастрофічними

13 вересня 2012, 10:14
158
0
Реклама

Кабміном затверджений Порядок визнання ризиків в сільському господарстві катастрофічними і надання і використання бюджетної позики (державній фінансовій допомозі) у разі їх виникнення.

Критеріями визнання ризиків катастрофічними є надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру, викликані стихійними силами природи (посуха, град, морози, повені і т. п.) і діяльністю людини в процесі створення матеріальних благ (аварії, пожежі і т. п.). Катастрофічними рисками визнаються ризикові обставини, що викликають ушкодження або знищення більше 30 відсотків площ рослинницької продукції.

Умовами надання бюджетної позики (державній фінансовій допомозі) є:

- звернення Аграрного страхового пулу в Минагрополитики про недостатність в страховому фонді Аграрного страхового пулу засобів для покриття катастрофічних ризиків;

- представлення у встановленому законодавством порядку експертного укладення Минагрополитики про фактичний фінансовий стан страхового фонду Аграрного страхового пулу і про його нездатність забезпечити покриття катастрофічних ризиків;

- представлення у встановленому законодавством порядку головному розпорядникові бюджетних коштів експертного укладення МНС про визнання надзвичайної ситуації техногенного або природного характеру надзвичайною ситуацією державного рівня.

Відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства, операції, пов'язані з наданням і використанням бюджетної позики (державній фінансовій допомозі), віддзеркалення їх у бухгалтерському обліку, зарахування засобів, що поступають як повернення вказаної позики, а також складання і уявлення фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних кредитів (державній фінансовій допомозі) і контроль за її цільовим і ефективним витрачанням здійснюються у встановленому законодавством порядку (постанова від 15.08.2012 р. № 841).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини