Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Минрегионстрой виразив невдоволення з приводу порушень у сфері містобудування

17 вересня 2012, 11:49
156
0
Реклама

Минрегионстрой звернув увагу на украй незадовільне виконання органами місцевого самоврядування вимог законодавства про регулювання містобудівної діяльності в частині порядку залучення, розрахунку і використання засобів пайової участі в розвитку інфраструктури.

У числі найбільш частих порушень названі:

- залучення органами місцевого самоврядування замовників будівництва до пайової участі за відсутності затверджених Порядків;

- перевищення граничного розміру пайової участі;

- відсутність чітких механізмів прийняття в комунальну власність і передачі на баланс спеціалізованих експлуатуючих організацій інженерних мереж і об'єктів інженерної інфраструктури і відшкодування замовникам будівництва їх вартості;

- встановлення органами місцевого самоврядування додаткових зборів, не передбачених законодавством;

- відмова замовникам будівництва в приведенні у відповідність з новим законодавством договорів про пайову участь, ув'язнених до набуття чинності Закону "Про регулювання містобудівної діяльності", і т. п.

У відомстві попросили сприяти обробці цього питання у виконавчих органах місцевого самоврядування усіх рівнів, які згідно зі своїми повноваженнями повинні затвердити Порядки розрахунку і залучення замовників будівництва до пайової участі в розвитку інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури населених пунктів, і проінформувати Минрегионстрой.

Крім того, міністерством надана зразкова форма договору про пайову участь замовників будівництва в розвитку інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури населеного пункту (лист від 03.07.2012 р. № 7/15-10782).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини