Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Паспорти видаватимуться при народженні

19 вересня 2012, 14:33
149
0
Реклама

Прийнятий за основу законопроект № 10492спрямований на створення Єдиного державного демографічного реєстру, який передбачає впровадження електронних паспортів для українців.

У такий Реєстр запропоновано вносити наступну інформацію про особу:

- ім'я,

- прізвище,

- дата народження/смерті,

- місце народження,

- підлога,

- дата внесення відомостей про особу в Реєстр,

- відомості про батьків і інших представників,

- відомості про громадянство,

- реквізити документів, виданих особі,

- оцифрований зразок підпису особи,

- оцифрований образ особи,

- додаткова змінювана інформація

- інформація з відомчих інформаційних систем.

Документ визначає структуру Реєстру, порядок внесення відомостей в нього, порядок його ведення, порядок отримання інформації з нього шляхом отримання відповідної довідки, а також встановлює вимоги до документів, що засвідчують особу, її громадянство і спеціальний статус (починаючи від паспорта і закінчуючи водійським посвідченням), інформація з яких також вноситиметься в Реєстр.

Пропонується, що кожен громадянин України, починаючи з народження і незалежно від віку, зобов'язаний отримати паспорт громадянина України на кожні десять років. Паспорт виготовляється у формі карти, що містить безконтактний електронний носій інформації.

А що стосується, паспорти для виїзду за кордон, то він оформляється особам, що не досягли шістнадцятирічного віку, на чотири роки, а особам, що досягли шістнадцятирічного віку, - на десять років. Паспорт матиме форму книжечки правий форзац якої містить безконтактний електронний носій інформації, і складається з м'якої обкладинки, 32 сторінок і сторінки даних.

Нагадаємо, що це вже не перша спроба законотворців внести зміни в документи, що засвідчують особу, надають право на в'їзд і виїзд з України.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини