Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Однією відміною накладної проблема не вирішується

9 жовтня 2012, 14:30
251
0
Реклама

Звістка про плани по відміні податкових накладних викликало досить сильний резонанс у бухгалтерському середовищі.

У коментарях до цієї пропозиції Кабміну з усіх боків звучать побоювання на предмет того, що нічого істотно в зв'язку з цим не зміниться і ті складнощі, з якими доводиться стикатися при заповненні податкових накладних, будуть властиві будь-якому документу, який прийде їй на заміну, наприклад, рахунку-фактурі.

Зніяковіння викликає і факт відсутності коментарів з боку профільних відомств - Мінфіну і ГНСУ. Втім, це і не дивно, з огляду на те, що ці органи так до кінця і не можуть врегулювати питання застосування нині чинної податкової накладної.

 

Усім відомо, що досі залишаються невирішеними проблеми заповнення окремих реквізитів податковою накладною. У одному з номерів "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" у системах ЛІГА :ЗАКОН ми опублікували алгоритм дій з цього питання. У нім зведені усі існуючі на сьогодні рекомендації по заповненню цього документу. Якщо ви не є абонентом систем ЛІГА :ЗАКОНто все одно зможете ознайомитися з усіма аналітичними матеріалами і консультаціями фахівців з цієї тематики, безкоштовно встановивши на тест систему ЛІГА :ЗАКОН . Проте, якщо ви вже зважилися на купівлю системи, то підключившись в період по 12 жовтня заощадите до 4 800 грн. на підключенні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини