Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Минсоцполитики розповіло про розподіл квартальної премії для розрахунку середньої зарплати

9 жовтня 2012, 13:27
285
0
Реклама

Минсоцполитики розглянуло лист відносно обліку квартальних премій при численні середньої заробітної плати для оплати часу відрядження і повідомило наступне.

Числення середньої заробітної плати для оплати часу відрядження здійснюється виходячи з виплат за останні два попередні місяці роботи.

При численні середньої заробітної плати в усіх випадках її збереження включаються: основна заробітна плата, доплати і надбавки, премії, які не носять разового характеру, індексація і т. п.

При численні середньої заробітної плати премії включаються в заробіток того місяця, на який вони доводяться згідно розрахункової відомості на заробітну плату. Премії, що виплачуються за квартал і триваліший проміжок часу, при численні середньої заробітної плати за два календарні місяці включаються в заробіток в частині, що відповідає кількості місяців в розрахунковому періоді.

Отже, якщо квартальна премія була виплачена в одному з місяців розрахункового періоду (у травні), то при численні середньої заробітної плати в липні враховуватиметься 1/3 суми квартальної премії до заробітної плати кожного з місяців розрахункового періоду - травня і червня (лист від 21.09.2012 р. № 991/13/84-12).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини