Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податкова і митна служби погоджують контроль імпорту товарів

5 листопада 2012, 12:45
140
0
Реклама

На сайті Мінфіну обнародуваний проект наказу, яким встановлюється порядок взаємодії органів ДПС і митних органів при здійсненні контролю за імпортом товарів суб'єктами ВЭД з метою запобігання і неможливості використання імпортних операцій в схемах ухилення від оподаткування.

Порядком передбачаються механізми:

• обміну матеріалами про скоєні або можливі порушення податкового і митного законодавства України (безпосереднє виявлення одним з контролюючих органів фактів заниження або завищення податкових зобов'язань суб'єктами ВЭД, вступ від податкових і митних органів іноземних держав непідтвердження достовірності наданих в органи ДПС або митні органи документів);

• здійснення контролю за імпортом товарів через попередні митні декларації, використовувані замість митних декларацій, на підставі критеріїв ризику при здійсненні імпортних операцій;

• організації і проведення спільних заходів контролю за імпортом товарів (проведення спільних митних оглядів, оглядів територій і приміщень складів тимчасового зберігання, де знаходяться або можуть знаходитися товари, що підлягають митному контролю).

Зауваження і пропозиції можна присилати впродовж місяця за адресою: Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2, e - mail: kuzema@minfin.gov.ua.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини