Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Депутати розглядають проект Держбюджету-2013

5 грудня 2012, 08:30
167
0
Реклама

"На тлі загальної світової кризи в Україні при формуванні бюджету 2013 року ми витримали можливість забезпечити незменшення усіх соціальних видів і витрат на соціально-культурну сферу і навіть дали невеликий приріст", - відмітив перший заступник Міністра фінансів Анатолій Мярковский, представляючи проект Закону про Державний бюджет України на 2013 рік.

Анатолій Мярковский проінформував про те, що в проекті Державного бюджету на 2013 рік встановлений прожитковий мінімум на одно обличчя з розрахунку на місяць з 1 січня - 1108 гривен і до кінця року - 1176 гривен. Передбачений також ріст інших соціальних стандартів.

Доповідач відмітив, що законопроектом в 2013 році пропонується принципово новий підхід у використанні засобів на інвестиційні витрати, передбачається напрям засобів на інші пріоритетні витрати.

Голова Комітету з питань бюджету Валерій Баранов повідомив, що Комітет не мав можливості проаналізувати текст законопроекту і показники державного бюджету і дати належну оцінку стану дотримання положень і основних напрямів бюджетної політики і відповідності Бюджетному кодексу.

Враховуючи це, ВРУ прийнята постанова про особливості процедури розгляду і прийняття проекту Закону про Державний бюджет на 2013 рік. Зокрема, враховуючи обмеженість за часом, пропонується наступна процедура: народні депутати розглядають законопроект і подають свої пропозиції в Комітет з питань бюджету не пізніше 12 годин 5 грудня. Комітет за участю уповноважених представників уряду готує пропозиції до законопроекту і представляє їх на розгляд Верховної Ради 6 грудня. Верховна Рада в четвер розглядає і ухвалює законопроект.

(по матеріалам БРЕШУ)

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини