Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мінюст роз'яснив порядок надання держдопомоги сім'ям з дітьми

6 грудня 2012, 14:49
126
0
Реклама

Мінюст в ході розгляду питання відносно державної підтримки сімей, в яких народжуються діти, відмітив, зокрема, наступне.

Чинним законодавством передбачено, що кожна сім'я, в якій народилася дитина, має право отримати державну допомогу, зокрема, посібник з вагітності і пологів, при народженні дитини, по догляду за дитиною до досягнення ним трирічного віку.

Право на отримання допомоги при народженні дитини в Україні мають усі батьки. Це право не обмежується ні родом діяльності, ні наявністю або відсутністю місця роботи і т. д. Допомога при народженні дитини виплачується підприємцям, державним службовцям, студентам, безробітним...

Допомога при народженні дитини (після 8 квітня 2011 р.), надається у розмірі 30 прожиткових мінімумів на першу дитину; 60 - на другого і 120 - на третього і кожного наступного.

Виплата допомоги здійснюється частями: 10 прожиткових минимов при народженні дитини, інша сума виплачується рівними частинами на першу дитину упродовж 24 місяців, на другого - 48 місяців, на третього і кожного наступного - 72 місяців.

Прожитковий мінімум в 2012 році для дітей до шести років затверджений в наступних розмірах:

- з 1 січня - 893 гривни;

- з 1 квітня - 911 гривен;

- з 1 липня - 917 гривен;

- з 1 жовтня - 930 гривен;

- з 1 грудня - 961 гривна.

Також автори листа нагадали порядок оформлення і виплати такої допомоги (лист від 04.12.2012 р.).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини