Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Що принесе бізнесу 2013 рік: поштові тарифи

23 грудня 2012, 09:13
221
0
Реклама

З 1 січня 2013 УГППС "Укрпошта" зменшує тарифи на деякі послуги. З нового року клієнти підприємства зможуть дешевше відправляти посилки з оголошеною цінністю, а також замовляти безадресну доставку рекламної продукції.

Зокрема, понижений тариф на пересилку прямого контейнера на 52 %, на 10 % - тариф на надання послуги з безадресної доставки рекламної і інформаційної продукції (друкарські видання) понад 1 млн одиниць. Крім того, понижений рівень тарифу за оголошену цінність поштових відправлень. Плата за оголошену цінність складає до 1000 грн. включно - 1 % від суми оголошеної цінності, понад 1000 грн. - 0,5 % відповідно, але не менше 2,50 грн. без ПДВ.

За словами директора УГППС "Укрпошта" Оксани Плотниковой, зменшення тарифів зроблене з метою залучення нових клієнтів і поліпшення обслуговування існуючих. "Укрпошта" стає усе більш клиентоориентированной компанією. Ми усіма можливими способами намагаємося бути кращими для наших клієнтів. Саме тому було проведено додаткове дослідження ринку, яке показало, що деякі тарифи на наші послуги можна понизити. Це дасть можливість клієнтам споживати наші послуги в повному об'ємі", - відмічає вона.

Крім того, встановлені окремі тарифи за письмову заяву (довідку) для організацій і фіксований тариф за переказ грошей (поштовий переказ) : до 150 грн. включно - 5,00 грн., понад 150 грн. - 8,00 грн. + 1 % від суми переказу.

Нововведення не торкається універсальних послуг поштового зв'язку, до яких відносяться послуги з пересилки в Україну і за її межі простих і замовлених листів, бандеролей, а також посилок без оголошеної цінності масою до 10 кг Тобто тарифи на ці послуги залишаються незмінними.

(по матеріалах Мининфраструктуры)

Ви можете ознайомитися з аналітичними матеріалами і консультаціями по даній і іншим тематикам, безкоштовно встановивши на тест систему ЛІГА :ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини