Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Держмитслужба розглянула умови застосування податкових пільг

26 грудня 2012, 14:30
130
0
Реклама

Держмитслужба відмітила, що п. 123.2 НКУ встановлена відповідальність за використання сум податків, не сплачених до бюджету в результаті отримання податкової пільги, не за призначенням або всупереч умовам або цілям її надання.

Вказана відповідальність настає додатково з відповідальністю, передбаченою п. 123.1 НКУ, у випадках, коли пільга отримана платником податків правомірно, проте їм не дотримані встановлені законом умови або цілі, відповідно до яких мають бути використані суми коштів, що звільнилися.

Передумовою застосування п. 123.2 НКУ являється доказ в установленому порядку використання сум коштів не за призначенням або всупереч умовам або цілям надання пільги.

У разі, якщо результати митного контролю, отримані після закінчення процедури митного оформлення і випуску товарів, свідчать про заниження податкових зобов'язань, визначених платником податків в митних деклараціях, внаслідок неправомірного отримання податкової пільги - настає відповідальність, передбачена п. 123.1 НКУ (лист від 18.12.2012 р. № 11.1/1.2-14/14129-ЕП).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини