Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ГНСУ розповіла про спосіб виправлення задвоения даних про фізосіб

27 грудня 2012, 12:56
190
0
Реклама

ГНСУ повідомила, що у разі внесення змін до даних, які включаються в ДРФО, у тому числі у разі виправлення помилок, реєстраційний номер облікової картки платника податків не міняється.

Такий номер змінюється тільки у виняткових випадках, якщо не можна усунути порушення або неточності, допущені при реєстрації фізособи в ДРФО і привласненні реєстраційного номера обліковій картці. У цих випадках видається довідка про зміну реєстраційного номера облікової картки. Зокрема, така довідка видається у разі виявлення факту подвійної реєстрації в ДРФО однієї і тієї ж особи. При цьому по кожному такому випадку проводиться відповідна перевірка, за результатами якої залишається номер, який відповідає паспортним даним, інший закривається і надалі не використовується.

Отже, у разі наявності у фізичної особи двох податкових номерів, можна звернутися в орган податкової служби за місцем проживання для отримання картки про реєстрацію в Державному реєстрі або довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки, якщо в отриманні таких документів є необхідність і вони раніше не виходили.

Нині в інформаційному фонді ДРФО міститься більше 44,5 млн. реєстраційних номерів облікових карток.

У разі смерті фізичної особи реєстраційний номер облікової картки закривається і не підлягає подальшому використанню. Повідомлення про реєстрацію смерті громадян поступають в податкові органи від відділів реєстрації актів цивільного стану.

Відомості з ДРФО використовуються органами податкової служби виключно для здійснення контролю за дотриманням податкового законодавства і є інформацією з обмеженим доступом. Відомості про фізособу-платника податків з ДРФО можуть бути надані з урахуванням обмежень законодавства про захист персональних даних (лист від 16.11.2012 р. № 2635/0/141-12/З/18-3214).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини