Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Відбулася офіційна презентація нового вбудованого модуля "ЛІГА : Підказка" в системах "M.E.Doc"

27 грудня 2012, 13:14
223
1
Реклама

21 грудня в Прес-центрі "ЛІГАБізнесІнформ" відбувся брифінг, на якому була представлена бухгалтерам програмна новинка, - "ЛІГА:Підказка".

Це розроблений експертами компанії "ЛІГА: ЗАКОН" вбудований модуль в систему електронного документообігу "M.E.Doc" який забезпечить усіх користувачів супровідними підказками і коментарями до основних форм звітності.

Офіційно новинка випущена 18 грудня 2012 року.

На заході виступили виконавчий директор компанії "ЛІГА: ЗАКОН" Дмитро Глазунов і керівник Департаменту інформаційних ресурсів компанії "ЛІГА: ЗАКОН" Ірина Петрушкевич.

Ірина Петрушкевичкерівник Департаменту інформаційних ресурсів компанії "ЛІГА: ЗАКОН"
"Гостра нестача часу у бухгалтерів в дні здачі звітності - відомий стан і, що називається, сучасна властивість професії. Наш модуль "ЛІГА:Підказка" не замінить глибокого розуміння питань податкового і бухгалтерського обліку - для цього, власне, існують професійні системи ЛІГА :ЗАКОН. Але він дозволить на льоту, у момент заповнення бухгалтером форм, отримувати вивірену експертну інформацію: як і що треба робити. Це істотне заощадження часу і додатковий комфорт, особливо напередодні підготовки і здачі річної звітності" - відмітила Ірина Петрушкевич.
"Сама ідея модуля - це дійсно "підказка", необхідна, як на іспиті, саме в даний момент, і не у вигляді гори книжок, які потрібно було прочитати за рік, а у вигляді короткої "шпаргалки", яка підкаже, що нового на "фронтах звітності", нагадає про найближчі дати звітних дій, зверне увагу на іншу корисну інформацію і т. д. Погодитеся, що підготовка і здача звітності - це результат багатомісячної копіткої праці бухгалтерів за рішенням питань різного рівня і напряму. Рівень професійних знань кожного з них прямо пропорційний існуючим потребам. Допомогти в його підвищенні, безумовно, може спеціалізована бухгалтерська система ЛІГА :ЗАКОНале якщо бухгалтер щось не врахував, не доглядів, не встиг помітити в питаннях підготовки і здачу звітності, то наша підказка в цьому локальному питанні йому точно зайвою не стане" - розповіла про новинку Ірина Петрушкевич.

Цікавив гостей і технічний аспект симбіозу. Чи будуть усі ці підказки зберігатися в системі "M.E.Doc" наскільки це обважнюватиме систему. Чи можна буде по підказках переходити безпосередньо в систему ЛІГА :ЗАКОН у повні тексти документів?

Дмитро Глазуноввиконавчий директор компанії "ЛІГА: ЗАКОН"

"Модуль "ЛІГА:Підказка" інтегрований безпосередньо в ПО системи "M.E.Doc" продукт єдиний, ніяких нових технологій обслуговування не передбачає. Підказками і являються спеціально створені "повні" документи, які "підказують" бухгалтерові правила і нюанси заповнення форм звітності. Щоб побачити наші підказки, переходити в системи ЛІГА :ЗАКОН не потрібно" - завірив учасників брифінгу Дмитро Глазунов.

Живий інтерес викликала інформація про те, що вбудований модуль має "емоційні" сюрпризи : затишний "інтер'єр", сезонні символи, що міняються, на поличці, можливість вбудувати свою фотографію в рамку, "зростаючий" кактус. Як відмітили учасники брифінгу, такі дрібниці створюють настрій і роблять роботу приємніше.

Корисною і зручною функцією був названий перемикач мови в самих підказках.

Гості брифінгу мали можливість задати низку інших запитань керівництву ЛІГА :ЗАКОН.

Дізнатися більше про "ЛІГА:Підказка"

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини