Для приєднання до Договору про визнання електронних документів платнику необхідно надіслати Заяву про приєднання до Договору в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису.
Далі контролюючий орган розглядає Заяву протягом одного робочого дня.
Підтвердженням про приєднання платника до Договору є отримання ним другої квитанції.
Якщо контролюючий орган не повідомив платника про приєднання до Договору або відмову в приєднанні до Договору, приєднання платника до Договору здійснюється автоматично (дата, зафіксована у другій квитанції).
Крім того, Договір діє до настання однієї з подій, зазначених у пункті 14 розділу ІІІ Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 р. № 557, в тому числі, до завершення строку чинності електронного підпису керівника.
Фізичні особи, які не є самозайнятими особами, автоматично вважаються суб'єктами електронного документообігу та мають право подавати електронні документи до контролюючих органів виключно з використанням електронного цифрового підпису.
За повідомленням ДФС.
Як у бухобліку розцінювати електронний цифровий підпис - як витрати чи нематеріальний актив? Відповідь на це запитання читайте в матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія" за посиланням. Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступ до сервісу. |
Підписуйтесь наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій