Чи обкладати ПДВ санаторно-курортне лікування чорнобильців?

6.02.2019, 07:35
87
0

Львівські податківці про оподаткування ПДВ операцій з надання послуги з санаторно-курортного лікування, вартість якої відшкодовується з бюджету
Львівські податківці про оподаткування ПДВ операцій з надання послуги з санаторно-курортного лікування, вартість якої відшкодовується з бюджету

Товариство надає послуги з санаторно-курортного лікування згідно з тристороннім договором - Договором про надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам для оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Договір укладено між товариством (далі - заклад), Управлінням праці та соціального захисту населення (далі - платник) та фізичною особою (далі - постраждалий). Розрахунки між сторонами провадяться в безготівковій формі шляхом перерахування платником щорічної грошової допомоги для оздоровлення постраждалих по мірі надходження бюджетних коштів на рахунок закладу.

Який порядок оподаткування ПДВ?

Кошти, отримані закладом з бюджету як відшкодування вартості санаторно-курортних послуг, наданих фізособі - постраждалому, згідно з тристороннім договором, включаються до бази оподаткування ПДВ у звітному періоді їх отримання на дату настання події, що визначена п. 187.7 ПКУ, за відсутності інформації, яка б підтверджувала статус фізособи - постраждалого, визначеної пп. 197.1.6 ПКУ.

Див. ІПК ГУ ДФС у Львівській області від 30.01.2019 р. № 328/ІПК/12.1-10.

Річна звітність без турбот!

Знижка - 60% на онлайн-сервіс звітності Liga:REPORT для юридичних осіб.

Неплатникам ПДВ - 581 грн/рік

Платникам ПДВ - 845 грн/рік

ФОП - 337 грн на рік

Деталі акції

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар