Чи заокруглювати суми при сплаті турзбору до бюджету

5.06.2019, 09:30
143
0

Туристичний збір – з копійками чи без?
Туристичний збір – з копійками чи без?

Податківці роз'яснили, як правильно заокруглювати суми під час сплати туристичного збору.

Вони нагадали, що в інтегрованих картках платників за кожним видом платежу усі облікові показники проводять у гривнях з двома десятковими знаками.

До того ж ПКУ не передбачає заокруглення сум нарахованих податків і зборів до цілої гривні.

Таким чином, податковий агент має перераховувати суму туристичного збору у повному обсязі - у гривнях з копійками (з округленням до двох десяткових знаків).

Джерело: ІПК ДФС від 22.05.2019 р. № 2316/6/99-99-12-02-03-15/ІПК

Низку питань, які виникли відразу після прийняття змін до ст. 268 ПКУ, ми висвітлили в публікаціях "Туристичний збір - 2019: нові ставки та порядок справляння" і "Турзбір-2019: як застосовувати нові правила". Проте із часом виникають нові, зокрема, серед них є й такі, що лишаються без чіткої відповіді. Тож, до вашої уваги - відповіді на найпоширеніші запитання, які надійшли від наших читачів.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар