Ми даємо ЗНАННЯ для прийняття рішень, ВПЕВНЕНІСТЬ в їх правильності і надихаємо на розвиток чесного бізнесу, як основного двигуна розвитку України
ВЕЛИКОМУ БІЗНЕСУ
СЕРЕДНЬОМУ ТА ДРІБНОМУ БІЗНЕСУ
ЮРИДИЧНИМ КОМПАНІЯМ
ДЕРЖАВНОМУ СЕКТОРУ
КЕРІВНИКАМ
ЮРИСТАМ
БУХГАЛТЕРАМ
ФОПам
ПЛАТФОРМА
Єдиний інформаційно-комунікаційний простір для бізнесу, держави і соціуму, а також для професійних спільнот
НОВИНИ
та КОМУНІКАЦІЇ
правові, професійні та бізнес-медіа про правила гри
ПРОДУКТИ
і РІШЕННЯ
синергія власних і партнерських продуктів
БІЗНЕС
з ЛІГА:ЗАКОН
потужний канал продажів і підтримки нових продуктів

Несвоєчасно зареєстрували податкову накладну через арешт реєстраційної суми: чи буде штраф

25.06.2019, 16:20
147
0

Що стосовно цього думає ДФС?
Що стосовно цього думає ДФС?

ДФС розповіла, чи будуть штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, якщо це сталося через арешт реєстраційної суми.

Виключень щодо застосування штрафу за несвоєчасну реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН у зв'язку з накладання за рішенням суду арешту на реєстраційну суму нормами ПКУ не передбачено. Тому в цьому випадку все-таки будуть застосовувати штраф, передбачений ст. 1201 ПКУ.

Джерело: роз'яснення ДФС у категорії 101.27 розділу "Запитання - відповіді з Бази знань" ЗІР (zir.sfs.gov.ua).

Більше про штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування читайте в статті "Штрафи за несвоєчасну реєстрацію/нереєстрацію податкових накладних і розрахунків коригування в ЄРПН" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Тестовый промоблок к тегу, Тестовый промоблок к тегу - УКР


Увійдіть, щоб залишити коментар
Розсилка від БУХГАЛТЕР.ua Тільки найважливіше і найцікавіше