Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Затверджено два циркуляри по трансфертному ціноутворенню

25 жовтня 2013, 11:47
292
0
Реклама

КМУ затверджені порядки:

- розрахунку і застосування ринкового діапазону цін і ринкового діапазону рентабельності для цілей трансфертного ціноутворення. Мінімальні і максимальні значення вказаних діапазонів розраховуються на підставі вибірки цін порівнянних операцій. Передбачено, що методичні рекомендації відносно порядку і особливостей застосування діапазонів для кожного з методів визначення ціни в контрольованих операціях розробляються Миндоходов (постанова від 17.10.2013 р. № 763);

- узгодження цін в контрольованих зовнішньоекономічних операціях, за результатами якого полягають договори для цілей трансфертного ціноутворення. У рамках цієї процедури між великим платником податків і податковим органом узгоджується порядок визначення цін в контрольованих операціях. В порівнянні з попередником цього циркуляра (Порядком укладення і виконання договорів про ціноутворення для цілей оподаткування) є зміни. Наприклад, відсутні форма заяви на узгодження цін, яка повинна затверджуватися Миндоходов, і форма договору, що укладається за підсумками узгодження (постанова від 17.10.2013 р. № 764).

Перед цим був затверджений процентний діапазон цін для деяких товарних позицій згідно УКТ ВЭД в цілях трансфертного ціноутворення.

Обидва документи набули чинності сьогодні, 25.10.2013 р.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини