Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Минсоцполитики розглянуло особливості звільнення невідповідного працівника

14.11.2013, 17:19
137
0

Минсоцполитики відмітило, що для звільнення працівника на підставі невідповідності виконуваній роботі або посаді важливо, щоб неналежне виконання трудових обов'язків було наслідком недостатньої кваліфікації або стани здоров'я, які свідчать про відсутність провини працівника і не можуть бути основою для його звільнення унаслідок систематичного невиконання обов'язків без поважних причин.

У разі ухвалення рішення атестаційною комісією про невідповідність працівника займаної посади або виконувану роботу комісія може рекомендувати працедавцеві перекласти працівника з його згоди на іншу посаду або роботу, що відповідає його професійному рівню, або направити на навчання за рахунок засобів працедавця з подальшою (не пізніше чим через рік) повторною атестацією. Рекомендації комісії з відповідним обгрунтуванням доводяться до відома працівника у письмовій формі і можуть бути ним оскаржені.

У разі відмови працівника від перекладу на іншу посаду або роботу, яка відповідає його кваліфікаційному рівню, або від професійного навчання працедавець має право його звільнити (лист від 22.07.2013 р. № 306/13/116-13).


Увійдіть, щоб залишити коментар