Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Переклад працівника на інше підприємство узгоджується між працедавцями

20.11.2013, 11:30
185
0

Минсоцполитики відмітило, що для припинення трудового договору в порядку перекладу працедавець, до якого переводиться працівник, повинен подати те, що відповідає лист-запит працедавцеві, у якого працює працівник, з проханням звільнити його на підставі перекладу згідно п. 5 ст. 36 КЗоТ.

У листі-запиті доцільно вказати бажаний термін звільнення. Це підтвердить зобов'язання про прийом на роботу. У іншому випадку можуть виникнути трудові спори. Лист-запит, як правило, видається працівникові або спрямовується на інше підприємство поштою.

У разі згоди працедавця на припинення трудового договору на підставі перекладу працівникові необхідно подати заяву про звільнення. Прийом на іншу роботу здійснюється теж на підставі заяви працівника з проханням прийняти на роботу в порядку перекладу. Припинення трудового договору і прийом на роботу мають бути оформлене наказами або розпорядженнями з посиланням на п. 5 ст. 36 КЗоТ в погоджений сторонами термін.

Між звільненням і прийомом на роботу зазвичай перерви бути не повинно.

Особі, запрошеній на роботу в порядку перекладу за погодженням між працедавцями, не може бути відмовлено в укладенні трудового договору (лист від 25.09.2013 р. № 175/06/186-13).


Увійдіть, щоб залишити коментар