Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Серед фізосіб валютні цінності декларують тільки підприємці

20.11.2013, 15:08
152
0

НБУ відмітив, що законодавством встановлений обов'язок суб'єктів підприємницької діяльності, незалежно від форм власності, щокварталу декларувати наявність валютних цінностей, які належать їм і знаходяться за межами України.

Декларуванню підлягають валютні цінності, прибутки і майно, які знаходяться за межами України, тільки тих фізичних осіб, які є суб'єктами підприємницької діяльності.

У пункті 8 розділу III декларації вказується інформація про інше майно за кордоном, а в розділі V - інформація відносно вартості експортованих товарів, робіт, послуг; виручки в іноземній валюті, отриманій від експорту товарів, робіт, послуг; суми грошових коштів, перерахованих за межу і виставлених і непогашених векселів по імпортних контрактах; вартості імпортованих товарів, робіт, послуг.

За невиконання резидентами вимог відносно порядку і термінів декларування валютних цінностей і іншого майна передбачено застосування штрафних санкцій.

З метою спрощення порядку декларування валютних цінностей і іншого майна, що належать резидентам і що знаходяться за кордоном, Миндоходов і НБУ підготовлений законопроект про удосконалення застосування фінансових санкцій (лист від 17.09.2013 р. № 28-309/13255).


Увійдіть, щоб залишити коментар