Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

"БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" розглянув нюанси готівкових і безготівкових розрахунків

2 грудня 2013, 10:35
206
0
Реклама

Правильна організація розрахунків на підприємстві зі своїми контрагентами є основою його ефективної діяльності. При цьому істотний вплив на таку організацію мають законодавчі вимоги і обмеження залежно від форми розрахунків, статусу платника і одержувача, суми розрахунків і т. д. і т. п.

У свіжому випуске тижневика "БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" зібрані відповіді на питання читачів, що стосуються різних організаційних і облікових моментів готівкових і безготівкових розрахунків.

Зокрема, з матеріалів номера можна дізнатися про необхідність установки РРО разом з платіжним терміналом у юрособ - платників єдиного податку.

Підприємствам, що оптимізують розрахунки шляхом проведення взаємозаліку орендних платежів і вартості ремонту орендованої будівлі, правильно відбити в обліку цю операцію допоможе однойменна стаття.

Не залишена без уваги і тема фінансового моніторингу - про те, що ж це таке і на що звертати увагу при проведенні розрахунків, розповість рубрика "В допомогу бухгалтерові".

Торговим і іншим підприємствам, що приймають готівку від населення, необхідно звернути увагу на зміну правил визначення платежности грошей.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини