Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Миндоходов відбирає для перевірок підприємства з рисками несплати податків

3 грудня 2013, 13:31
223
0
Реклама

Миндоходов повідомило, що воно впроваджує вимоги НКУ і включає в плани перевірок тільки ті підприємства, які мають риски несплати податків і зборів.

Наявний у Міністерства об'єм податкової інформації дозволяє формувати переліки підприємств з найбільшими рисками несплати податків з мінімальним втручанням у бізнес і виключенням впливу людського чинника.

Далі проводиться допроверочный аналіз таких підприємств і у разі виявлення ризиків заниження об'єкту оподаткування вживаються відповідні заходи контрольно-перевірочної роботи.

Діючі норми і судова практика змушують контролюючі органи при зборі доказової бази по здійсненню платником податків операцій з сумнівними контрагентами досліджувати рух активів в процесі здійснення господарської операції, по встановленню спеціальної податкової правосуб'єктності учасників господарської операції досліджувати факт здійснення господарської операції, можливу юридичну дефектність відповідних первинних документів (лист від 15.08.2013 р. № 9080/6/99-99-22-04-02-15).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини