Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Київські податківці нагадали порядок переходу на єдиний податок

12.12.2013, 16:42
162
0

Київське управління Миндоходов нагадалощо 16 грудня 2013 року витікає термін подачі заяви про перехід на спрощену систему оподаткування (з розрахунком доходу за попередній календарний рік). Такий перехід можливий один раз впродовж календарного року.

Суб'єкти господарювання, зареєстровані в грудні 2013 року і бажаючі стати платниками єдиного податку :

- 1-2 груп, подають заяву до кінця грудня 2013 року. У такому разі вони вважатимуться платниками єдиного податку з 1 січня 2014 року;

- 3-6 груп, подають заяву впродовж 10 днів з дня їх державної реєстрації. У такому разі вони вважатимуться платниками єдиного податку з дня їх державної реєстрації.

Реєстрація платника єдиного податку є безстроковою. Тобто платники єдиного податку, які не планують міняти систему оподаткування, не подають заяву для продовження дії спрощеної системи оподаткування на 2014 рік.

З 1 січня 2014 року відповідно до Закону № 657 знову зареєстровані суб'єкти господарювання можуть добровільно стати платниками єдиного податку відразу після їх державної реєстрації в автоматичному режимі без відвідування податкового органу.

Для цього необхідно буде прикласти відповідну заяву до документів, які подаються для здійснення державної реєстрації суб'єкта господарювання. Реєстрацію платника єдиного податку податковий орган повинен буде провести впродовж 2 робочих днів з дня отримання заяви від держреєстратора.

Крім того, свідоцтво платника єдиного податку буде замінено витяганням з Реєстру платників єдиного податку з терміном дії до внесення змін до Реєстру. Витягання можна буде отримати безкоштовно впродовж одного робочого дня з моменту звернення. Реєстри таких платників будуть розміщені на сайті Миндоходов.


Увійдіть, щоб залишити коментар