Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Розірвати трудові договори в Криму можна в судовому порядку

25 липня 2014, 09:46
240
1
Реклама

Держслужба зайнятості розглянула наступну ситуацію.

Підприємець був зареєстрований в м. Ялті, а діяльність здійснював на материку. Трудові договори з найнятими робітниками зареєстровані в ялтинському центрі зайнятості (по місцю прописки підприємця). Нині підприємець виписався з Криму і перереєструвався на материку, де і продовжує працювати. У найнятих робітників прописка материкова, а трудові договори зареєстровані в Ялті.

Чи треба підприємцеві перереєструвати трудовий договір по новому місцю реєстрації? Чи обов'язково їхати в Крим для зняття з реєстрації трудових договорів? Чи можна перереєструвати трудовий договір, не виїжджаючи в АР Крим?

Відповідь відомства була наступною. Реєстрація трудових договорів здійснюється відповідно до Порядку реєстрації трудового договору між працівником і фізичною особою, що використовує найману працю.

Згідно з чинним законодавством реєстрація трудових договорів здійснюється фізичною особою по місцю свого проживання. Повідомлення про закінчення терміну або про припинення дії трудового договору, а також зняття трудового договору з реєстрації здійснюється в центрі зайнятості, який зареєстрував трудовий договір.

Отже, інших умов для зняття трудових договорів з реєстрації чинним законодавством не передбачено.

Трудові договори можуть бути зняті з реєстрації за ініціативою сторін (сторони) або на підставі рішення суду, у разі визнання їх недійсними.

Лист держслужби зайнятості від 27.06.2014 р. № 6875/0/14-14/021.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини