Вартісні показники податкової накладної повинні містити не більше двох знаків після коми (окрім показника графи 7, якщо для нього інше передбачено чинним законодавством). При цьому Порядком заповнення податковою накладною не визначені обмеження по кількості знаків, яку можуть містити після коми кількісні показники, що вказуються в графі 6 податкової накладної, а також правила округлення як вартісних, так і кількісних показників, отриманих в результаті розрахунку.
Враховуючи це, для скорочення розрахованих як вартісних показників до другого знаку після коми, так і кількісних показників до необхідної кількості знаків після коми, застосовується правило математичного округлення, яке полягає у збільшенні відповідного знаку на одиницю, якщо скорочуваний знак, що йде за ним, рівний або більше п'яти.
При цьому необхідною кількістю знаків після коми в кількісному показнику вважається така кількість, якої вистачає для правильного розрахунку вартісного показника в графах 8 - 12 податковій накладній.
Розрахунок вартісного показника, в якому внаслідок твору показників граф 6 і 7 податковій накладній виходить число з кількістю знаків після коми більше двох, вважається правильним, якщо з метою скорочення такої кількості знаків до другого знаку після коми округлення не призводить до збільшення такого знаку на одиницю.
Лист ГУ Миндоходов в м. Києві від 12.08.2014 р. № 7323/10/26-15-11-01-6.