Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Переселенцям із зони АТО видаватиметься дублікат трудової книжки по новому місцю роботи

5 листопада 2014, 13:00
148
0
Реклама

Вимушеним переселенцям, з метою допомоги в питаннях працевлаштування на новому місці перебування, забезпечена можливість отримання дубліката трудової книжки.

Віднині дублікат видаватиметься по новому місцю роботи, якщо у працівника відсутній доступ до трудової книжки внаслідок надзвичайної ситуації, передбаченої Кодексом цивільного захисту, або проведення АТО на території, де раніше працювала особа.

Для отримання дубліката працівник подає в службу кадрів на новому місці роботи заява і отриману їм письмово інформацію з штабу по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації про виникнення надзвичайної ситуації або Антитерористичного центру при СБУ про проведення АТО на території, де він працював.

Після відновлення доступу до оригіналу трудової книжки працівникові будуть перенесені дані з дубліката про періоди роботи.

Відповідні зміни до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників затверджені спільним наказом Минсоцполитики і Мінюсту від 06.10.2014 р. № 720/1642/5який набув чинності 4 листопада.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини