Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Тужлива заява незабаром перестане бути основою для включення ПДВ в податковий кредит

5 грудня 2014, 12:48
133
0
Реклама

У ГФСУ запитали, чи є основою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, уявлення заяви про відмову постачальника надати податкову накладну (порушення ним порядку заповнення і порядку реєстрації в ЕРНН) починаючи з 01.01.2015?

Податківці нагадали, що згідно із Законом від 31.07.2014 р. № 1621 - VII представлення покупцем заяви із скаргою на постачальника у разі відмови надати податкову накладну або у разі порушення порядку її заповнення і порядку реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних вилучено з переліку підстав для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Таким чином, починаючи з 01.01.2015 заява про відмову постачальника надати податкову накладну (порушення ним порядку заповнення і порядку реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних) не є основою для включення сум ПДВ до складу податкового кредиту.

Вступ такої заяви є основою для проведення документальної позапланової виїзної перевірки вказаного продавця для з'ясування достовірності і повноти нарахування ним зобов'язань по податку по такій операції.

З таким роз'ясненням ГФСУ можна ознайомитися в системах ЛІГА :ЗАКОН.

Нагадаємо, з 1 січня 2015 року в Україні вводитися електронне адміністрування ПДВ. В той же час в парламенті зареєстрований законопроект про відміну вищезгаданої ініціативи.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини