Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Надмірно витрачені кошти: ПДФО з підвищуючим коефіцієнтом, військовий збір – без

18 грудня 2014, 17:47
180
0
Реклама

Надмірно витрачені і своєчасно не повернені засоби, видані на відрядження або під звіт, обкладаються НДФЛ з урахуванням "натурального" коефіцієнта.

Що стосується військового збору, податківці нагадали, що об'єктом обкладення в цьому випадку є, зокрема, прибутки у формі заробітної плати, інших заохочувальних і компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платникові у зв'язку з трудовими стосунками і по цивільно-правових договорах; виграш в державну і недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.

Тобто сума надмірно витрачених коштів, виданих на відрядження або під звіт фізичній особі, яка полягає в трудових стосунках з відповідним платником податків - суб'єктом господарської діяльності, не повернена такою особою у встановлені законодавством терміни, є об'єктом обкладення також і військовим збором.

Але чи застосовується підвищувальний коефіцієнт до таких прибутків? Як роз'яснюють податківці в листі від 08.09.2014 р. № 3095/6/99-99-17-03-03-15в цьому випадку коефіцієнт не застосовується.

Таким чином, надмірно витрачені і своєчасно не повернені засоби, видані на відрядження або під звіт, обкладаються НДФЛ з урахуванням "натурального" коефіцієнта і є об'єктом обкладення військовим збором без застосування такого коефіцієнта.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини