Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податкова реформа Н. Южаниной : розбираємо "по кісточках". Податкова міліція

11 листопада 2015, 09:00
213
0
Реклама

Податкова реформа, яку презентувала народний депутат України, Глава комітету з податкової і митної політики Ніна Южанина спільно з групою розробників в ході дуже дискусійного круглого столу, організованого ЛІГА:ЗАКОН, дала серйозний грунт для роздумів у тому числі і для податківців. Адже серйозні зміни можуть торкнутися самих податкових контролерів.

Ось що з приводу реформи податкової міліції сказала учасник групи розробників Тетяна Острикова, народний депутат, член Комітету з податкової і митної політики.

"У проекті запропоновано здійснити "демілітаризацію" податкового контролю. Тобто ліквідовувати податкову міліцію, створивши новий орган - Службу фінансових розслідувань в структурі Міністерства фінансів. Визначено, що його діяльність регулюватиметься окремим законом. Денный закон не поданий в пакеті. Напевно, це недолік, тому ми зараз активно працюємо над створенням цього закону", - говорить народний депутат. "Також питання планування форм і методів податкового контролю, затвердження плану проведення перевірок також пропонується перенести на рівень Міністерства фінансів. Тобто фіскальна служба перевірятиме тільки ті підприємства, які будуть визначені Міністерством фінансів. А Міністерство фінансів, прийматиме такі рішення за результатами глибокого аналізу інформаційних баз. Також пропонується, щоб усі ці бази, які на сьогодні веде податкова, перейдуть на рівень Мінфіну", - відмітила Тетяна Острикова.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини