Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи може юрособу повернути поворотну финпомощь фізособі, яка раніше була ФОП

23 серпня 2016, 08:51
256
0
Реклама

Юрособа отримала поворотну фінансову допомогу від ФОП. На момент повернення виявилось, що ФОП закрився. Чи можемо ми повернути ці засоби безпосередньо фізособі, яка раніше була ФОП? Якщо так, то як це оформити?

Згідно ст. 24 ГКУ учасником цивільних стосунків є фізична особа. Наявність у фізичної особи статусу підприємця (суб'єкта підприємницької діяльності) вказує тільки на те, що таке фізична особа отримала право на здійснення підприємницької діяльності, проте учасником цивільних правовідносин залишається все та ж фізична особа.

Коли юридична особа узяла у фізичної особи - підприємця в позику (поворотну фінансову допомогу) грошові кошти, у нього виникло зобов'язання повернути фізичній особі - підприємцеві ці грошові кошти.

Повну версію відповіді читайте в статті Чи "може юрособу повернути поворотну финпомощь фізособі, яка раніше була ФОП" у відкритому доступі у виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН №34.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини